yektaizin
3 Takipçi
Cennet kosesi

Marmarisin her yeri ayri bir cennet kosesi. Hem deniz hem de yesil orman kapli ve masmavi suyu ile size bambaska bir dunyanin kapilarini aciyor. Bu yaz bende marmaris amos koyundaydim. Harika bir plaj. Hem sakin gurultusuz. Sanki size ozel kiralanmis bir koy gibi burasi.


5 Yorum

oyabar
7 Takipçi

Ne kadar güzel bir yer ya insan böyle bir yerde bir ömür boyu yaşayabilir sanırım çok isterdim böyle bir yerde yaşlanmak bu sene gitmek istediğim yerlerden birisi #amos bakalım gidersem daha iyi kesfederim

Gorkemm
69 Takipçi

#Marmarise gittim ama ne yazıkkı bu koya gitmemişim. Oysa #tatile gideceğim yerleri hep araştırırım acaba başka nereye gidebilirim neler yapabilirim.Gözümden kaçmış demek. #marmaris aslında tam #tatil mekanı bence. Tabi #kaş favori mekanımız eşimle. Tatil #planı yaparken mutlaka göz önünde bulundurulması gereken alternatifler olmalı.

yildizinan
2 Takipçi

diğer ege-akdeniz sahil kasabalarına göre sakinliği, yerli insanlarıyla başba bi yer burası. gitmenizi öneririm. özellikle mayıs-haziran gibi.

oguzpelik
0 Takipçi

Artik onumuzde ki yazi bekliyorum bende dort gozle ve yaz gelse de boyle guzel koylari gezsek diye bekliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amos Bozburun Plajı

Bozburun yarımadasındaki iki tatil köyünün arasına gizlenmiş küçük bir koy olan Amos, ahşap şezlonglarının arasına çakıl taşları dağılmış plajıyla, Marmaris’in ışıklarına rağmen koy boyunca uzanan bozulmamış bir güzelliğe sahip.