yildizinan
2 Takipçi
hiç ihtiyacım olmasa da..
alışveriş merkezlerinde vitriniyle "işte buraya bakılır" dedirten bi marka accessorize. her kadın kendine göre bir şeyler buluyor olmalı ki her zaman içeride bi kalabalık var. hafta sonu indirim de vardı ve çok kalabalıktı marmara park şubesi. bu küpeleri vitrinde bulup, ödemesini yapıp kalabalıktan hemen uzaklaştım. ayrıca belirtmeliyim ki toka türevi basit aksesuarlarda fiyat normalden yüksek. bunun dışında fiyatlar abartılı değil.

4 Yorum

belmabatim
2 Takipçi
Vallahi benimde hic ihtiyacim olmasa bile bir anda kendimi bu aksesuar dunyasinda buldugum ve ellerimde posetler ile ciktigim cok oluyor.
efsundum
8 Takipçi
Küpe normal.kullanım.için değil ama özel.bir davet ya da düğünde uygun bir kıyafet ile çok güzel konsept yapılabilir #accesorize den ben de arada takı ve toka alıyorum çok da memnunum
ceylankartal
7 Takipçi
#accesorize urunlerinin renkliligiyle insani kendine çeken markada bence. En güzeli birde indirim donemi yakalandi mi kendimi öyle mutlu hissediyorum ki arkadaşlar anlatamam.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Accessorize
Accessorize
53 Takipçi
İlk Accessorize mağazası 1984 yılında Londra’da Covent Garden Piazza da açıldı. Accessorize bugün sayısı 1.000’i aşan hızla büyüyen uluslararası bir markadır. Tüm tasarımların İngiltere merkez ofisinde yapıldığı Accessorize, bugün modayı yakından takip eden genç dinamik kadının vazgeçilmez aksesuar markasıdır.