youmit
3 Takipçi
pizza hut pan hamuru

pizzada ince hamur marifetmiş gibi sunuluyor ama işin aslı öyle değil. ince hamur ile lahmacun yapılır, pizza değil. pizza hamuru kabarık olur. türkiye'de pizzalar giderek incelirken gerçek pizza hamurunu hala bulmak isteyenler pizza hut'ın pan hamurlu pizzasını denesin. malzemeleri size kalmış. beğeneceğinize eminim.


4 Yorum

ilkaydue
12 Takipçi

Bunu ilk kez duydum diyebilirim bizde ne kadar ince olsa sanki daha az kalori alacaz diye daha hoşumuza gidiyor bence Aslında #pizzahut bu işin piriydi ama Türkiye de biraz pazar kaybetti Sanki dominos dan dolayı

cemilss
5 Takipçi

ince hamurlu pizza da malzemesi bol ve güzelse gayet lezzetli olabiliyor. tabi aslı kalın hamursa orası ayrı ama bu ince hamurlu pizzayı kötü yapmaz

ersindurgut
3 Takipçi

Ben #pizzahut kadar doyurucu baska pizzaci gormedim. Her pizzahut restorantina girdikten sonra iki kilo fazla cikiyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pizza Hut
Pizza Hut
28 Takipçi

Pizza Hut Merkezi Teksas'ta bulunan, Amerikan stili pizza üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir restoranlar zinciridir. Dan ve Frank Carney tarafından 1958'de Kansas'ta kurulmuştur.100 ülkede toplam 34.000 restoranıyla Pizza Hut dünyanın en büyük pizza zincirini oluşturmaktadır.