zehradfg
2 Takipçi
Şıklık da bir numara ipekyol

Bazı markalar pahalı diye kapısından bile girmeye bazen cesaret edemeyiz ama aslında bir baksak çok da pahalı olmadığını görebiliriz ipekyol da böyle bir marka her alan her üründen şimdiye kadar memnun kalmış bir tane kötü yorum görmedim ben de iş nedeni ile ipekyol a arkadaşım ile beraber uğradım. Daha sonra almaya başladım en son da aldığım ipekyol bluzu sezon sonu diye çok uyguna denk getirdim kumaş ile beraber mükemmel duruyor .


3 Yorum

ruyaarel
0 Takipçi

Ozel gun geceler icin kesinlikle ilk tercihim #ipekyol magazalaridir. Ozellikle de Ankara 7. Cadde de bulunan ipekyol outlet magazasi favorimdir. Hem cok urun var hem de fiyatlar normal magazaya gore cok daha uygun oluyor.

demrh
0 Takipçi

Ipekyoldan uyguna bişeyler Alman etkileyici olmuş gerçekten ben Outlet falan bakarım ama hiç göremedim diyebilirim belki de büyük şehirde olduğum içindir ondan da kaynaklanıyor olabilir.arada bir Outlet ykm de bazen görüyorum ana eski sezon ürünler genelde

cicooo
209 Takipçi

ama çok şık mükemmel üstelik #İpekyol kadın tenine gerçektem saygı duyuyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

İpekyol
İpekyol
26 Takipçi

Ipekyol, Twist ve Machka markaları ile 130’un üzerinde mağazasında yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın&Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir.