kutayozturk
125 Takipçi
Adım Adım Gelişim Setleri
Adım adım gelişim setlerinden eşim çocuğumuz için almak istedi. Fakat duyduğumuz yorumlardan kafamız karıştı. Şuan setleri devamlı kullanıyorum. gerçekten çocuk gelişimi için bence keyifli ve birlikte vakit geçirebildiğiniz kaliteli zamanlar oluyor.


6 Yorum

aysell63
658 Takipçi
bizde bir süre kullandık ama sevmedi biz de kullanmayı bıraktık
ertugrulyuce
530 Takipçi
güzel bir etkinlik kutusu biz 1,5 yaşına kadar aldık da sonrabaktık ilgisini çekmiyor bıraktık
evintuncer
0 Takipçi
Adım adım setini ben oğlum 9 aylık iken almaya başladım 48 aya kadar devam ettim.Kesinlikle tavsiye ediyorum biz çok faydasını gördük.
Arkadaşlar iki tip eğitim setini de kullandım. İlk adım adımla başladım bardabastanda birkaç kutu eğitim setini kullandım. Adım adım da gerçekten çok ekipman var ve her gün çocuğunuza farklı şeyler öğretiyorsunuz.Anne babalar içinde öneriler hatta bazen aktivite kitapları bile çıkıyor.
Arkadaşımda gördüm onun ısrarla tavsiyesi üzerine denedim gerçekten çok faydalı.Yıllık üye oldum pişman değilim kredi kartına taksit yapılıyor.Tabi memnun olup olmama durumu beklnetilerinize göre değişir arkadaşlar.
aslicandurk
2 Takipçi
Bende bu setten aldım. İçeriğini bazı aylarda zayıf buldum. Tabi çocuktan çocuğa değişir bu durum. Bizimkilere yeterli gelmedi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Adım adım
Adım adım
3 Takipçi
0-4 yaş arasında çocukların beyin gelişimi %80 oranında tamamlanır. Bu süreçteki en büyük yardımcınız olan Adım Adım, çocuğunuzun gelişimi ile ilgili size rehberlik eder ve gelişimine uygun hazırlanmış oyunlar ile eğlenerek vakit geçirmenizi sağlar.