b-aslan
19 Takipçi
Enpara Kolayligi
Bankacılık işlemlerini mobil uygulamalarla yapmaya #finansbank ile başlamadım. ama bugüne kadar aldığım en karlı, en hızlı, en kolaylaştırıcı bankacılık hizmetini finansbank enpara ile almaya başladım. ne havale-eft ücreti var ne de diğer bankacılık hizmetleri için ücret ödenmiyor. keşke daha önce keşfetseydim diyorum. mutlaka bir enparanız olsun. banka ve enpara tamamen farklı şeyler.

5 Yorum

Enpara #finansbank ile tam anlamıyla bütünleşik olmasa da yine de bir Finansbank uzantısı olduğu için ben de yorum yapma gereği duydum. Bence gelmiş geçmiş en iyi banka kartı enpara. Müşteri odaklılar tamamen. Kartınızı ayağınıza kadar getiriyorlar. Bir sürü indirim kampanyası var. Birikim hesabına verdiği faiz oranı oldukça yüksek. Aşk yaşıyorum enpara kartımla diyebilirim. Sağ olsun Finansbank.
ardaa
11 Takipçi
#Finansbank sadece mobil uygulamasi ile degil bir sube olarak da cok yenilikci ve yardimci olan banka diye dusunuyorum ben.En cok da enpara.com ile goze carpan bir banka oldu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Finansbank
Finansbank
34 Takipçi
26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Finansbank, müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunabilme ve Türkiye'nin finansçısı olma hedefiyle çalışmalarını 27 yıldır ara vermeden sürdürüyor.Finansbank, 2006 yılının Ağustos ayında Yunanistan'ın en büyük bankası National Bank of Greece (NBG) tarafından satın alınmıştır.