defnee
0 Takipçi
Trendyolun harika kıliması
Quatech klimanın markasını İlk defa duydum fakat birçok yerde yorumlarını okudum uygun fiyata da aldım çok güzel şu anda kış aylarında olduğumuz için ısıtmada kullanıyorum inanılmaz derecede odayı ısıtıyor 10 dakikada oda sıcacık oluyor belli bir dereceye geldikten sonra zaten oda sıcaklığını koruyor kendi kendine otomatik olarak duruyor ve o da soğuduğu zaman tekrar ısıtmaya başlıyor hem yaz için hem kış içinde güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim zaten trendyoldan bulabilirsiniz.

6 Yorum

ayysee
0 Takipçi
Kız kardeşim de aldım gerçekten çok kısa bir zamanda odayı sıcacık yapıyor ben de almayı düşünüyorum kesinlikle tavsiye ederim
meetiin
0 Takipçi
Klima sadece yaz aylarında değil kış aylarında da çok güzel ısıtıyor ben de almayı düşünüyorum
mehhtapp
0 Takipçi
Çok istiyorum ama biraz daha indirime girmesini bekliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Trendyol
Trendyol
85 Takipçi
Trendyol Grup, Türkiye'de moda e-ticaret sektöründeki en büyük alışveriş sitesidir.Trendyol Grup markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by trendyol bulunur. Dünyaca tanınan çeşitli giyim markalarının[1] ürünlerinin satışını yapmaktadır. 700 kişilik bir ekiple çalışan Trendyol, kuruluşundan altı ay sonra ABD merkezli yatırım şirketi olan Tiger Global'den destek almıştır.