iclises
336 Takipçi
Yazlık Ayakkabı
Türkiyeye ilk geldiği zamanlarda bir çift almıştım. Aldığı zaman bir çiftinin de ihtiyaç sahibi olan çocuklara gittiğini söylediklerinde çok mutlu olmuştum.Giyenler bilir tabanı çok ince ama yaz için açık ayakkabıya iyi bir seçenek.Çok dayanıklı olmadığından her sene yenisini almak lazım ama fiyatları hak etmediği kadar yüksek ve her sene yenisini almak yerine uzun ömürlü bir ayakkabı alması daha mantıklı tabi ama şöyle bir gerçekte var çok şık duruyorlar ayakta. her ne kadar yazları ayağımın üstü yarısı siyah yarısı beyaz dolaşsam da, yine de çok beğeniyorum. Havanın çok sıcak olduğu zamanlarda biraz ayakları yakıyor gibi. Yalın ayak giydiğimden, ayaklarımın tabana yapıştığını hissediyorum. ama olsun, yine de rahat ve hoş duruyor.Şöyle kötü bir yanı var ayaktan çıktığı anda etrafı saran o acı, kekremsi koku... aldığım ilk üc dört ay falan gayet iyiydi fakat sonrasında... o ayakkabıyla misafirliklere giderken utanır oldum.Evde ayaklarımı sürekli duş jelleriyle yumuşatıcılarla yıkıyordum. ayakkabıyı giydiğim zaman acaba çıkarmak zorunda kalır mıyım diye düşünmek zorunda kalıyorduım.Bütün bu durumlara rağmen yazın en çok bu ayakkabıyı tercih ediyordum.Evet biraz bağımlılık yapıyor.Aranızda toms giyen var mı ? varsa sizin düşünceleriniz neler ?

6 Yorum

ipekk
3 Takipçi
ben giyiyorum tabii ki koku olmaması için babet çorabı kullanıyorum ama sanırım erkeklerde babet çorabı çok hoş durmayabilir :) kalın bilekli olsanız bile ayağı güzel gösteriyor oyüzden tomsları seviyorum
gulistan55
0 Takipçi
Rahat ve güzel ayakkabılar biz bayanların vazgeçilmezi gerçekten bu tomslarda çok rahat geçen yaz almıştım çok memnun kaldım yanlız babet çorapla giyilmeli renkleri ve birbirinden değişik modelleri de süper muhakkak elinizin altında bulundurun.
havise555
0 Takipçi
Bende çok kullanıyorum ve hatta yaklaşık 10 renk seçeneği ile birlikte bana hizmet veriyor kendileri :D Ama ben babet çorabıyla falan kullanmıyorum ya çorapsız giyiyorum ve hiç de koku yapmıyor.
peren
0 Takipçi
Aranızda Toms giymeyen, denemeyen var mı? İzlenimlerimi aktarmak isterim; Dışarıdan bakıldığında rahatsız gibi gözüken, ayakta ortopedik rahatsızlık vermiş gibi yan bastıran ama giyildiğinde vücudun değişmez bir uzuvu niteliği kazanan ayakkabı o. çok rahat ve çok sempatik görüntüye sahip. denemeyenler lütfen biran önce deneyin. bakalım siz ne düşünceksiniz?

İlgili markaya ait diğer içerikler